Laptop Servisi

Türkiye’nin profesyonel laptop servisine hoş geldiniz! Önceliğimizin müşteri memnuniyeti, sorunsuz laptop teslimatı ve kaliteli işçilik olduğunu bilmenizde fayda var. Şirketimiz tüm laptop markalarına ve tüm laptop modellerine servis ve bakım yapmaktadır. Yapılacak olan bakımlarda tüm sorunlar anında giderilmekte, tüm değişimi yapılan parçalar garanti kapsamındadır. Özellikle Anakart tamiri, ekran kartı tamiri, ekran değişimi, klavye değişimi, şarj ve batarya sorunları, format ve sistem yükleme / güncelleme, laptopa sıvı teması olması durumunda tamamen eğitimle donatılmış teknik personelimizin anında müdahalesi ile tüm sorunlar hızlı bir şekilde giderilir. Aynı zamanda gelecek dönemlerde oluşabilecek tüm arıza ve problemlerin önceden tespit edilmesi gibi hizmetlerin de ücretsiz bir şekilde verildiğini belirtmemiz gerekir.

Laptop Teknik Servisi

Her türlü marka laptop cihazlarınızın teknik sorunlarını İFA Servis olarak üstleniyoruz. Marka ayırt etmeksizin sadece aksayan işlerin artık aksamaması adına tüm müşterilerimize anında yanıt veriyor, laptoplarında oluşmuş olan tüm teknik sorunlarını gideriyoruz. Peki, hangi markalara hizmet veriyoruz?

6 AY GARANTİ

Kullandığımız bütün yedek parçalar için 6 ay garanti veriyoruz.

ORİJİNAL YEDEK PARÇA

Teknik servisimizde orijinal yedek parça ya da orijinal kalitesindeki yedek parça kullanımına özen gösteriyoruz.

ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİ

Teknik servisimizde, onarım işlemine başlamadan önce ücretsiz arıza tespiti yaparak size bilgi veriyoruz.


Uzun bir liste yapacağımızı mı düşündünüz? Böyle bir eziyeti ne size ne de kendimize yapmayız. Arıza vermiş olan laptopunuz hangi marka olursa olsun, hemen bizimle iletişime geçebilir, tüm sorunların hızlı bir şekilde giderilebilmesi için ilk adımı atabilirsiniz.

Laptop Teknik Servisi Hizmeti

Günlük ve profesyonel yaşamlarımızın içerisinde çok büyük bir öneme sahip olan laptopların arıza yapması durumunda insanı büyük bir telaş kaplar. Ama buna artık gerek yok. Laptop teknik servisimiz her marka laptop cihazların tüm sorunlarını hızlı bir şekilde giderebilmek için haftanın 6 günü aralıksız çalışmaktadır. Bu sayede tüm müşterilerimiz güven içerisinde arıza yapmış olan laptop cihazlarına eskisinden daha iyi bir şekilde çalışır halde kavuşurlar. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek olacak. İFA Servis laptop cihazlarınızın mevcut sorunlarını gidermesinin yanında gelecekte olası arıza durumlarının da tespitini ücretsiz bir şekilde yapacak. Hadi hemen bizimle iletişime geçin ve laptop cihazınızın sorunlarından kurtulun.

Beylikdüzü Laptop Servisi

İletişime Geçin

NELERE İHTİYACINIZ OLDUĞUNU KONUŞALIM

Fiyat bilgisi ve teknik servisimizin işleyişi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizi arayın ya da teknik servisimize gelin.