iPad Servisi

Büyük bir zevk, tutku ya da heyecanla kullandığınız iPad cihazınız herhangi bir sebepten ötürü arıza mı yaptı? Telaş etmeyin, İFA servis olarak tüm iPad teknik sorunlarına karşı büyük bir mücadele başlatmış bulunmaktayız. En büyük ihtiyaçlarınızdan bir tanesi olan iPad cihazlarınızdan ayrılmamanızı ve işlerinizin yavaşlamamasını önemsiyoruz. Hemen ve profesyonel teknik servis hizmetimizi yaşayabilmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığımızı bilmelisiniz. Önceliğimiz her zaman cihaz sağlığını koruyabilmek, arıza yapmış olan iPad cihazların eski sağlığına kavuşabilmesini sağlamak, işiniz ya da kişisel zevkleriniz için kullanmış olduğunuz iPad cihazlarınızın arızalanması gibi kritik durumlarda hemen tekrar kavuşabilmeniz için çalışmaktır.

iPad Teknik Servisi

iPad teknik servisi olarak tüm iPad cihazlarının tüm arızalarını ve problemlerini giderebildiğimizi öncelikli olarak belirtelim. Ama genelde iPad cihazlarının şu hatalar ile teknik servisimizi ziyaret ettiğini belirtmek gerekir:

6 AY GARANTİ

Kullandığımız bütün yedek parçalar için 6 ay garanti veriyoruz.

ORİJİNAL YEDEK PARÇA

Teknik servisimizde orijinal yedek parça ya da orijinal kalitesindeki yedek parça kullanımına özen gösteriyoruz.

ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİ

Teknik servisimizde, onarım işlemine başlamadan önce ücretsiz arıza tespiti yaparak size bilgi veriyoruz.


  • iPad ekran değişimi
  • iPad şarj soketi arızaları, tamiratı ve değişimi
  • iPad Home tuşu problemleri
  • iPad dokunmatik cam değişimi ve arıza giderilmesi
  • iPad batarya değişimi
  • iPad anakart değişimi ve tamiratı
  • iPad kamera sorunları
  • iPad yazılımsal sorunlar

İşte gördüğünüz gibi iPad cihazları genellikle yukarıdaki sebeplerden iPad teknik servisini ziyaret etmektedir. Üzerine su dökülen iPad cihazınız, iPad kamera sorunları, iPad yazılımsal sorunlar, iPad ses açma ve Home tuşu gibi sorunlarınız için hemen yerel Apple iPad teknik servisinden yardım alabilirsiniz.

iPad Teknik Servisi Hizmeti

Önceliğimiz her zaman insan sağlığını koruyabilmektir. Korona virüs salgını ortasında tüm müşterilerimizin hem cihaz sağlığı hem de bireysel sağlıklarını önemsiyoruz. İFA Sevis olarak bu konuda büyük bir adım atıyor ve teknik servise girecek olan tüm cihazlara dezenfekte çalışması yapıyoruz. iPad cihazınız teknik servisimizde tüm problemlerinden arındırıldıktan sonra teslim edilmeden önce yine aynı şekilde dezenfekte çalışmalarına maruz bırakılır. Bu sayede hiçbir şekilde Covid-19 şüphesi taşımaz. iPad teknik servisinde bu kadar kaliteli bir hizmetten yararlanmak için bizi arayın.

İletişime Geçin

NELERE İHTİYACINIZ OLDUĞUNU KONUŞALIM

Fiyat bilgisi ve teknik servisimizin işleyişi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizi arayın ya da teknik servisimize gelin.