iMac Servisi

Türkiye’nin her noktasındaki iMac cihazları için teknik servis hizmeti veren İFA Servis ile beraber çok daha hızlı ve çok daha şeffaf teknik servis deneyimi yaşayabilirsiniz. iMac teknik servisi olarak İstanbul’da hizmet veriyor, müşterilerimizin her türlü istek ve ihtiyaçlarına anında yanıt verebiliyoruz.

iMac Teknik Servisi

iMac teknik servisi hizmet kategorisinde cihazlarınızın her türlü arıza ve problemleri ile ilgilenebiliyoruz. Yazılımsal ya da donanımsal oluşabilecek her türlü arıza, hata, yanma, arızalanma gibi durumlarla sizi baş başa bırakmıyor ve gereken her türlü işlemi sizin adınıza yapıyoruz. Alanında uzman ekiplerimiz, sadece oluşmuş olan arızaları değil aynı zamanda daha sonra oluşabilecek muhtemel arızaların da tespitini ücretsiz bir şekilde yapabilmektedir. iMac teknik servisi olabilmek için uzun yıllar içerisinde deneyim kazanmış olan teknik ekibimiz sayesinde her cihazınızın her türlü sorununu anında ve pratik bir şekilde çözümleyebiliyoruz. Sadece hız değil aynı zamanda kaliteli işçiliğe de önem veren firmamız, cihazınızın tekrar eski sağlığına kavuşabilmesi için elinden geleni yapıyor. Anakartınızdan bağımsız oluşabilecek tüm hatalar, chipset sorunları, chip sorunları, SSD işlemleri, fan sorunları ve bakımları, power ünitesi sorunları, ekran sorunları, anakart sorunları, yazılımsal sorunlar ve diğer tüm sorunlarınız için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

6 AY GARANTİ

Kullandığımız bütün yedek parçalar için 6 ay garanti veriyoruz.

ORİJİNAL YEDEK PARÇA

Teknik servisimizde orijinal yedek parça ya da orijinal kalitesindeki yedek parça kullanımına özen gösteriyoruz.

ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİ

Teknik servisimizde, onarım işlemine başlamadan önce ücretsiz arıza tespiti yaparak size bilgi veriyoruz.


iMac teknik servisi olarak verdiğimiz hizmetler yukarıdaki başlıklar gibi olsa da bu metin içerisine yazarak sığdıramayacağımız kadar fazla iMac arızası bulunmaktadır. İçiniz rahat bir şekilde tüm iMac sorunları için bizimle irtibat kurabilir, iletişim sayfamızdan kargo adreslerimizi öğrenebilir ya da iMac cihazınızı fiziksel olarak kendiniz teslim edebilirsiniz. iMac teknik servisi cihazınız için gerekli olan tüm adımları atacak, profesyonel anlamda seri ve pratik çözümleri ile işinize çabucak dönebilmenizi sağlayacaktır. Hemen aşağıdaki bağlantılardan bizimle irtibat kurun.

İletişime Geçin

NELERE İHTİYACINIZ OLDUĞUNU KONUŞALIM

Fiyat bilgisi ve teknik servisimizin işleyişi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizi arayın ya da teknik servisimize gelin.