Apple Servisi

Türkiye’nin Apple servisi olarak hizmet verdiğimiz bu zorlu Korona virüs günlerinde daha hijyenik çalışmalar yürütüyoruz. Özellikle insanların hijyen konusunda daha fazla dikkat etmesi gerektiği bu zor günlerimizde müşterilerimizin tüm Apple cihazlarının bakım ve onarımını yapıyoruz. İFA Servis, alanında uzman onlarca teknik personeli ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Başlangıçta sadece belli başlı müşteri kitlelerine hitap ediyorken bugün yüz binlerce müşterimize zaman ve hızda yavaşlama olmadan Apple servisi olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Peki, İFA Servis hizmetleri nelerdir?

Apple Teknik Servis Hizmetlerimiz

Apple teknik servisi hizmetlerimiz başlıca şunlardır;

  • Apple iPhone Bakım ve Onarımı
  • Apple iMac Bakım ve Onarımı
  • Apple Macbook Bakım ve Onarımı
  • Apple iPad Bakım ve Onarımı

6 ay garanti

Kullandığımız bütün yedek parçalar için 6 ay garanti veriyoruz.

Orijinal Yedek Parça

Teknik servisimizde orijinal yedek parça ya da orijinal kalitesindeki yedek parça kullanımına özen gösteriyoruz.

Ücretsiz Arıza Tespiti

Teknik servisimizde, onarım işlemine başlamadan önce ücretsiz arıza tespiti yaparak size bilgi veriyoruz.


Apple teknik servisi bu başlıklar altında Apple markasına ait olan tüm cihazlarınızın ekran değişimi, ana kart tamiri, şarj ve soket bakımı ile değişimi, ses ve senkronizasyon problemleri gibi konularda destek sağlıyoruz. Müşterilerimizin öncelikli olarak bilmeleri gereken en önemli ayrıntılardan bir tanesi kesinlikle Covid-19 koşulları altında hijyenik çalışmalar yapıldığıdır. Bakım ve onarım için teslim alınmış olan cihazlarınız öncelikle ısı cihazları ile dezenfekte edildikten sonra birde kimyasal dezenfekte edilir. Daha sonra cihazınızın tamirat ve bakımı yapılır, cihazın müşteriye teslim aşamasında ise yine ısı cihazları ile dezenfekte edilir. Apple cihazını teslim alan müşterilerimiz hem profesyonel teknik destek anlayışı hem de sağlık açısından her zaman gerekeni yapan bir ekip ile çalışmış olacak.

Apple Teknik Servisi Bakım ve Onarım

Apple teknik servisi içerisinde tüm Apple cihazlarınızın parça değişimleri orijinal parçalarla sağlanmaktadır. Eğer cihazınızdaki arıza, parça değişimi yapılmadan teslim edilmesi mümkün ise alanında uzman ve eğitim almış olan teknik servis ekibimiz tarafından gerekli tüm işlemler yapılır. Apple teknik servisi olarak görevimiz, müşterilerimize hem sağlıklı hem de daha ilk günkü gibi çalışan Apple cihazlar teslim etmektedir. Siz de bu deneyimi yaşamak için hemen bizimle iletişime geçebilir, Apple cihazınızı emin ellere emanet edebilirsiniz.

Beylikdüzü Apple Servisi

İletişime Geçin

NELERE İHTİYACINIZ OLDUĞUNU KONUŞALIM

Fiyat bilgisi ve teknik servisimizin işleyişi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizi arayın ya da teknik servisimize gelin.