Beylikdüzü Apple Servisi

Günümüz teknolojilerinin en çok sevilen ve kullanılan ürünleri telefon,tablet ve bilgisayarlardır.Telefon olarak popüler ürünlerin başında Apple ürünleri gelmektedir.iPhone, Macbook ya da iMac ürünlerinin yaygın olarak kullanılması sebebiyle parça ve tamir talepleri de yoğun olarak görülmektedir.Beylikdüzü Apple servisi hizmeti ile tüm iPhone, Macbook ya da iMac ürünlerinizin parça tedarikleri,tamir ve bakım hizmetleri servisini yapmaktayız.

iPhone, Macbook ya da iMac gibi Apple ürünlerinin her elektronik cihazda olduğu gibi belli bir ömrü bulunmaktadır.Beylikdüzü Apple servisi olarak bu cihazlarınızın tamir ve bakım hizmetlerini karşılamaktayız.Günlük kullanımlar sebebiyle telefonunuzu elinizden düşürüp ekranını kırabilir ya da kasasına zarar vermiş olabilirsiniz.Uzun süre kullanım sebebiyle iPhone telefonunuz ya da Macbook bilgisayarınızın batarya ömürleri bitmiş olabilir.Bataryanızın kısa sürede değişimi ile cihazınıza tekrar hayat verebilirsiniz.

iPhone, Macbook ya da iMac cihazlarınız için verdiğimiz detaylı teknik servis hizmetini açıklayarak sizlerin daha iyi anlamanıza yardımcı olalım.

Beylikdüzü iPhone Servisi

iPhone telefonlar birçok telefon modeli ve markasına göre çok daha kaliteli özelliklere sahip telefonlardır. Bu özellikleri sebebiyle de pahalı ve değerli ürünlerdir.

Beylikdüzü iPhone Tamiri
Beylikdüzü iPhone Tamiri

Birçok servis iPhone için üretilmiş orijinal parçalar haricinde daha çok yan sanayi ürünler kullanabiliyorlar. Beylikdüzü Apple servisi olarak iPhone telefonları için en uygun parçayı tedarik ederek sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. Beylikdüzü Apple servisi sizlere kaliteli, çözüm odaklı ve hızlı sonuç alabileceğiniz hizmet sunmaktadır. iPhone servisi aradığınızda yaşayacağınız tüm arızalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beylikdüzü iPhone Ekran Değişimi

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi gün içerisinde her an elimizde olan telefonlarınızın düşme, vurma, çizilme gibi sorunlardan kaynaklı ekran değişimi gerektiğinde Beylikdüzü Apple servisi hizmetinizde.

Bildiğiniz gibi ekran hasarları kullanıcı hatasına girdiği için garanti kapsamı dışında tutulmaktadır.Ekran değişimi konusu ciddi bir servis hizmetidir.Her model ve marka da değişiklik göstermesinin yanında iPhone gibi pahalı telefonların ekran değişimini yapmak herkesin yapabileceği bir servis değildir. Bu sebeple Beylikdüzü Apple servisi olarak iPhone telefonlarınızın ekran değişimi konusunda sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

Apple iPhone akıllı telefon ekran değişimi için özel yöntemler ve bazı cihazlar kullanılmaktadır.Ekran değişimi için gerekli cihaz ve tecrübeli teknik personeli olmayan servislerde telefonunuza ya yan sanayi bir ekran takılır ya da tamir edilemiyor diyerek geri gönderilebilirsiniz.Bu gibi durumlarda ekranınızın kalitesi düşecek ve dokunmatik arızaları baş gösterecektir.Sizde böyle üzücü durumlarla karşılaşmamak için Beylikdüzü iPhone servisine gelerek ekran değişimini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Beylikdüzü iPhone Batarya Değişimi

Bataryalar telefonlarımızın kalbidir.Tüm gerekli enerjiyi batarya üzerinden sağlayan telefonların belirli bir kullanımdan sonra telefon batarya ömürleri bitmektedir.Ömrü biten bataryalar zamanla şişerek kullanılamaz hale gelmektedir.Şarjınız olur olmadık yerlerde bitebilir, şarj yüzdesi yüksek gösterdiği halde bir anda telefonunuz kapanabilir ve hatta dengesiz voltaj ve akım sebebiyle telefonunuzu bozabilirler.En kötü senaryo ise bataryanın değiştirilmemesi halinde patlayarak sizlere kalıcı zararlar verebilir.

Böyle durumların yaşanmaması için telefon bataryasının şarj süresinin kısalması halinde en kısa zamanda değiştirilmesi gerekmektedir.

iPhone batarya kapasiteleri diğer telefonlara göre düşük olsa bile stabil çalışma süreleri sebebiyle uzun saatler dayanabilmektedir.Her ne kadar doğru çalışma eğiliminde olsa da zamanı geldiğinde bataryası değişmesi gereken iPhone telefonunuzu Beylikdüzü Apple servisine getirerek çok kısa bir süre içerisinde bataryası değiştirerek kullanmaya devam edebilirsiniz.

Belirli bir kullanım süresi sonunda her akıllı telefonda olduğu gibi iPhone bataryalarının pil gücü performansı da azalabiliyor. Özellikle garanti süresinin bitişinden sonra sıkça rastlanan pil gücü düşüşü sorunu, batarya değişimi işlemiyle son buluyor. Aynı zamanda cihazlarının pil ömrünü artırmak isteyen kullanıcılar da batarya değişimi işlemiyle daha uzun kullanım süreleri elde edebiliyor. Batarya değişimi işlemi sonrasında iPhone akıllı cihazların konuşma süresi, internet kullanım süresi, müzik dinleme süresi gibi işlem süreleri önemli ölçüde artış gösteriyor.

iPhone Yazılım Format Atma Hizmeti

Günümüzde telefonlar oldukça akıllı bir hal aldı ve içerisinde çok detaylı yazılımlar mevcut.Apple arafından iPhone telefonlar için üretilen iOS yazılımı sayesinde mükemmel deneyimler yaşayabiliyorsunuz. Fakat kullanıcı hatası, virüs girmesi ya da resmi hatalar sebebiyle telefonunuzun yazılımı çökebilir. Bu durumda iPhone telefonunuz kullanılamaz hale gelebilir ya da gününüzü size zehir edebilir.Format atma işlemi telefonlarda biraz farklı ve tecrübe isteyen bir işlemdir.Yapacağınız ufak bir hata da telefonunuzun tamamen kapanmasına hatta bir daha çalışmamasına sebep olabilirsiniz. Böyle bir durumu yaşamamak için Beylikdüzü Apple servisimize gelerek iPhone telefonunuza kısa bir süre içerisinde format attırarak ilk günkü gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Beylikdüzü Apple Servisi ve Macbook Tamiri

Apple tarafından üretilen Macbook diğer rakiplerine kıyasla kulanıcılarına farklı deneyimler yaşatıyor. Ayrıca muhteşem hız ve performans sunması da cabası. Beylikdüzü Macbook servisi olarak arıza ve yedek parça ihtiyaçları için servis hizmetini 7/24 bizlerden talep edebilirsiniz.

Beylikdüzü Apple Servisi
Macbook Tamiri

Apple Macbook serisi laptoplar windows kullanan laptoplardan çok farklı donanımlara ,tasarım ve yazılımlara sahiptirler.Bu sebeple her servis macbook tamiri konusunda deneyimli değil. İşlemci, batarya, ram, ekran ve diğer tüm parçalar konusunda Beylikdüzü Apple servisinden destek alarak gönül rahatlığıyla ürününüzü tamir ettirebilirsiniz.

Parça arızaları ya da değişimi haricinde farklı kazalardan zarar görmüş tüm macbook cihazlarınızı servisimize getirerek tamir ettirebilir belki de yeni bir ürün almaktan kurtulabilirsiniz.

Macbook Ekran Değişimi ve Tamiri

Macbook Pro’da genellikle ekran kırılmaları, çatlaklar ya da hafif gölge oluşmaları sık görülen sorunlardandır. Çok hassas ve ince bir yapıya sahip olan Macbook ekranları ufak darbelerde hasar alabilir.Bu tarz sorunlarınız varsa Beylikdüzü Apple servisine gelerek ekran değişimi talebinde bulunabilirsiniz.

Ekran kırılmaları sebebiyle macbook ekran değişimi gereksede bazen sıvı dökülmeleri kazaları oluşabilir.Bu gibi durumlarda cihazınızın ekran kartı ya da anakartı sıvı teması sebebiyle hasar görmüş olabilir.

Beylikdüzü iPad Tamiri

Tüm kaliteli Apple ürünlerinde olduğu gibi tablet konusunda da bizimle iletişime geçebilir, tamir ve bakım desteği alabilirsiniz.

Genellikle öğrencilerin tercih ettiği hatta günümüzde tablet kullanımının artması ile birlikte tamir, bakım ve servis hizmeti taleplerinde de yoğunluk yaratmıştır.

Herhangi bir servisin kolay bir şekilde tamir edemeyeceği tecrübe ve kaliteli teknik personele sahip olunması gerektiği bilincindeyiz. Bu sebeple tecrübeli teknik personelimiz ile birlikte tüm iPad ekran, batarya değişimi ve diğer hususlarda bizlerden hizmet alabilirsiniz.

iPad Batarya Değişimi Servisi

iPad bataryanız tıpkı telefonunuz gibi sık kullandığınız bir ürün.Bataryalar belirli bir doldur boşalt işleminden sonra ömrü zamanla tükenecektir.Bataryanızın şişerek çocuklarınıza zarar verecek hale gelmemesi için kısa süre içerisinde Beylikdüzü batarya servisimize getirerek orijinal ürün ile değişimini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

iPad Sıvı Teması Arızası için Servis

iPad’ler birçok elektronik üründe olduğu gibi sıvı temasında arızalar verebilir.Hızlı müdahale edilmez ise tamamen kullanılamaz hale gelerek cihazınız tamamen çöp olabilir.Eğer iPad cihazınız herhangi bir sıvı ile temas ettiyse kısa süre içerisinde Beylikdüzü Apple iPad servisimize getirerek tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.Tüm temizlik, bakım ve onarım işlemleri tarafımızca hızlı ve kaliteli şekilde gerçekleştirilmektedir.

Beylikdüzü iMac Servisi

Genellikle profesyonel grafikerler, tasarımcılar, matbaacılar gibi özel sektörde sıkça tercih edilen Apple iMac ürünleri çok yorulan ürünler olduğu için bazı arızalara sebebiyet verebilir. Sık karşılaşılan sorunlar cihazın yavaşlaması, SSD takılma isteği ya da ekran kartı arızaları olabilir. Bu ve benzeri sebeplerden ötürü arızalanan iMac ürünler konusunda deneyimli ekiplerimiz tarafından Beylikdüzü Apple servislerimizden destek alabilirsiniz.

İster eski ister yeni nesil iMac cihazınızın parça tedariği, tamiri, genel bakımı ,temizliği gibi konularda gönül rahatlığıyla cihazınızı bizlere teslim edebilirsiniz.

iMac cihazlarınız için SSD ve ekran değişimi, veri kurtarma ve yedekleme işlemleri, parça değişimi ve IOS yazılımının yüklenmesi, ekran kartı onarımı ve değişimi gibi konularda sizlere destek olmaktan memnuniyet duyarız.

iMac Anakart Tamiri

Apple iMac anakart arızalarında en çok karşılaşılan sorun genellikle sıvı teması olmaktadır.Bunun haricinde elektriksel ya da elektronik arızalarda sorunlara yol açabilmektedir.

iMac anakartlarına sıvı teması olduğunda bazı kullanıcılar kurutma makinası, bezle silme gibi işlemler yaparak sorunu giderdiğini düşünebilir.Bu işlemler ile sorunu belkide kısa zaman içerisinde çözdüğünüzü düşünebilirsiniz fakat anakart üzerine gelen sıvı her ne kadar kurutulmuş olsa da zaman içerisinde elektronik aksam üzerinde korozyonlara sebep olmaktadır.Bu sebeple ileriye dönük daha büyük arızalar baş gösterecektir.Sıvı teması olan iMac cihazınızı hiç zaman kaybetmeden ve tekrar çalıştırmadan Beylikdüzü Apple servisine getirerek sorunun tespiti ve sorunsuz geri teslimi ile sonuçlandırabilirsiniz. Bu yüzden iMac Sıvı Teması durumunda derhal profesyonel servisimize ulaştırabilirsiniz.

Ekran Kalitesi Aynı Olur mu?

Beylikdüzü Apple servisine getireceğiniz iMac ürününüz orijinal ekran ile değiştirileceği için ilk günkü gibi kullanmaya gönül rahatlığı ile devam edebilirsiniz.iMac cihazların ekranları pahalı ve hassas parçalardır. Siz de böyle mükemmel bir cihazın yan sanayi ya da ikinci ekranlar ile tamir edilmesini istemiyorsanız yetkili servisimize getirebilirsiniz.