Macbook Servisi

Macbook servisi hem Türkiye’den hem de dünyanın bir ucundan gelen tüm Macbook cihazların bakım ve onarımını üstlenmektedir. Türkiye’nin en eski Macbook servisinden birisi olarak kayıtlara geçen İFA Servis, bugün toplamda 5.000’in üzerinde cihaz bakım ve onarımı ile rekora imza atmıştır. Özellikle evinizden çıkmadığınız günlerde arızalanan, klavyesine ya da ekranına su, kahve ya da çay dökülen, şarj olmayan, klavyesi bozulan, ekran sorunları ya da yazılımsal sorunlar yaşayan Macbook cihazınız için alanında uzman ekiple çalışmak istemez misiniz?

Macbook Servisi Hizmetleri

Macbook cihazınız için gerekli olan tüm bakım ve onarımlar her biri birbirinden profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Özellikle acil ve hızlı bakım ve onarıma girmesi gereken Macbook cihazlar için öncelikli hizmetlerimiz de var. Macbook cihazı ile işini tamamlaması gereken müşterilerimiz, verilerini kaybetmiş olan müşterilerimiz için de olabildiğince profesyonel geri dönüşüm hizmeti vermekteyiz. Anakart değişimi, anakart tamiri, ekran kartı tamiratı, ekran kartı değişimi, ekran değişimi, kasa tamiri, kasa değişimi, yazılım yükseltme işlemleri, şarj ve soket değişimi gibi olabildiğince fazla hizmet başlığını bünyemizde barındırıyoruz.

6 AY GARANTİ

Kullandığımız bütün yedek parçalar için 6 ay garanti veriyoruz.

ORİJİNAL YEDEK PARÇA

Teknik servisimizde orijinal yedek parça ya da orijinal kalitesindeki yedek parça kullanımına özen gösteriyoruz.

ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİ

Teknik servisimizde, onarım işlemine başlamadan önce ücretsiz arıza tespiti yaparak size bilgi veriyoruz.


Macbook Teknik Servisi Hizmetleri

Macbook teknik servisi içerisinde tüm önceliğimizin hijyen ve pratik çözüm olduğunu hatırlatmak gerekiyor. Özellikle Korona virüs gibi önemli salgın günlerinde sağlığımıza dikkat ediyor, bakım ve onarım yaptığımız tüm cihazların müşterilerimize tertemiz teslim edilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Macbook teknik servisi olarak bünyemizde birbirinden kaliteli ve bilgili personelleri barındırıyor, sizlere verdiğimiz hizmet kalitesini her geçen gün olabildiğince yükseltmeye çalışıyoruz. Adresimize yolunuz düşmeyecek olsa dahi Macbook cihazlarınızı kargo yöntemi ile gönderim yapmanız yeterli olacaktır. Macbook cihazlarınız titizlikle teslim alınacak, gerekli olan ve gerekli görülen tüm bakım ve onarımları pür dikkat yapıldıktan sonra tekrar adresinize kargo yöntemi ile gönderilecek. Hemen İFA Servis ayrıcalığıyla, Macbook teknik servisi fırsatlarından faydalanın!

İletişime Geçin

NELERE İHTİYACINIZ OLDUĞUNU KONUŞALIM

Fiyat bilgisi ve teknik servisimizin işleyişi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizi arayın ya da teknik servisimize gelin.